מדוע נשים אוהבות גברים? / סניה ולדברג

הוצאת אופיר ביכורים

המשפט הכי טוב שבחורה יכולה להגיד לך הוא: "אני רוצה להיות ידידה שלך", כי זה אומר שהבחורה הזאת כבר שלך. נשמע לך לא הגיוני, נכון?

כל מה שאתה צריך לעשות הוא לקרוא את הספר הזה ולעשות בדיוק מה שכתוב בו. לא פחות ולא יותר. אתה בטח חושב שזה מוזר ולא אמין? לא כך הדבר. הכול מבוסס על שנים של מחקר ועל פסיכולוגיה מוכחת. סניה ולדברג אומר שכל מי שיסיים לקרוא את ספרו יוכל להרגיש שיפור עצמי בתקשורת האנושית בכלל, ובתקשורת עם בחורות בפרט. הספר מכיל תכנים שיעזרו גם לנשים לשפר את היכולות שלהן.
"הספר נמכר כחצי שנה באינטרנט, והתגובות שקיבלתי עלו על כל דמיון. רוב האנשים אמרו שהם מצאו חברה תוך פחות מחודש! כמה אמני פיתוי ומומחים לדמיון מודרך אפילו כעסו עליי על כך שחשפתי את השיטות שלהם".

סניה ולדברג – יזם, אמנן פיתוי ובעל ניסיון עשיר בחיי רווקות – פיתח שיטה משלו, בעזרת מומחי פסיכולוגיה ודמיון מודרך. הוא ניסה אותה בעצמו, והיא הצליחה עם כל ידידה שבאמת רצה להשיג. "לימדתי את החברים שלי, והם נדהמו לגלות שהצליחו להשיג ידידות שהיו דלוקים עליהן במשך שנים, גם אם הן אמרו 'לא' או 'בוא נישאר ידידים' אין ספור פעמים בעבר".
אנחנו חיים בעולם של בני-אדם ולכן היכולות החברתיות שלנו קריטיות להישרדות ולהתקדמות. זו הסיבה שכל חייו למד סניה ולדברג על אנשים ופיתח יכולות חברתיות.
רוצה להחזיר אקסית? להחזיר אקס? להתחיל עם הידידה שלך? למצוא זוגיות? למצוא הרבה יזיזות? לדעת להתחיל עם בחורה ברחוב או בבר? לשפר את היכולות שלך עם נשים? אם התשובה לאחת מהשאלות האלה היא כן, אתה מחזיק את הספר הנכון.

כריכה של הספר "מדוע נשים אוהבות גברים?" מאת סניה ולדברג
דילוג לתוכן