תקשור / אורן נטוביץ'

"נולדנו כדי לממש את הקסם האלוהי הגלום בנו. הוא לא גלום רק בחלק מאתנו, כל אחד מאתנו נושא את הקסם הזה בתוכו. כאשר אנחנו מרשים לאור הפנימי שלנו לזרוח, באופן בלתי מודע אנו מאפשרים לאחרים לעשות את אותו הדבר".

הספר תקשור – המפתח להצלחה נכתב לאחר 20 שנות עבודה בתקשור מקצועי, לימוד תקשור, וטיפול הוליסטי. מתוך ניסיון רב ואלפי תקשורים לעצמי ולאנשים אחרים, החלטתי לשתף אתכם בידע הרחב והמדויק הנמצא ברשותי בתחום התקשור ועולם הרוח: האמת על תקשור, מיהו מתקשר ישר ואמתי, יתרונות או חסרונות בקבלת מידע תקשור, תחום המיסטיקה ומיהם מיסטיקנים אמתיים, משמעות החיים, הייעוד שלנו, חיים ומוות, טיפים לחיים בריאים והדרך לבריאות נכונה, הדרך ללימוד תקשור עצמי או תקשור מקצועי, הדרכים הנכונות ללימוד ולהתפתחות רוחנית-נפשית-גופנית, הגבולות המותרים למתקשר, שלבי הלימוד ההדרגתיים, יושר וכנות כדרך חיים ומשמעת עצמית מתוך הרבה סבלנות.

כשתגלו את מטרת נשמתכם לחיים אלו, תבינו הכול, ואז אולי תוכלו להתחיל לטפל בעצמכם ולאהוב את עצמכם, כי לכל דבר בחיים יש סיבה הקשורה להתפתחותכם ולבחירת נשמתכם. דרך תקשור, אתם יכולים לקבל מידע אמין ומדויק בתחומים רבים בחיים. כך תוכלו לקבל את ההחלטות הנכונות עבורכם בכל תחום בחייכם, ולהיות רגועים ובטוחים יותר. מתוך לימוד תקשור, תוכלו להבין הרבה יותר את משמעות החיים ואת הקשר עם המדריכים והשומרים שלכם, ולקבל הרבה אהבה ללא תנאי ללא כל מאמץ. ככל שתלמדו לא להתאמץ ולשחרר את עצמכם, כך תוכלו לקבל את מקור האור המחובר לכל הנשמות בעולם, להיות מחוברים אליו בכל רגע, להרגיש טוב ובריאים יותר וליהנות מהחיים שלכם.

כשנלמד למלא את ייעוד נשמתנו – לאהוב ולהתמזג עם הגוף החומרי שלה – נהר החיים שלנו יזרום חופשי ומשוחרר במלוא הדרו. כך נוכל להיות מאושרים ובריאים יותר, לשם כך הגענו לכאן.

אורן נוטוביץ נולד בקריית טבעון בשנת 1965. הוא מתקשר ומורה לתקשור מקצועי, ישר ואמין; עובד סוציאלי בהכשרתו (B.A) ומנהל קליניקה לרפואה משלימה הוליסטית.

כריכה של הספר "תקשור, המפתח להצלחה" מאת אורן נוטוביץ
דילוג לתוכן